Profesjonalne gabinety fizjoterapii w Tarnowie
Skontaktuj się z nami: tel. 14 690 39 39 kom. 690 39 39 39

Zakres usług

Na pacjentów czeka 12 magistrów fizjoterapii – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami wprowadzanymi w zakresie rehabilitacji. W celu ciągłego poszerzania wiedzy staramy się uczestniczyć w różnych kursach pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

W naszych gabinetach swoją prywatną praktykę prowadzą także lekarze ortopedzi, którzy udzielają fachowych porad. Jeśli dany przypadek wymaga szczegółowego przebadania istnieje możliwość zrobienia USG. Zakres działania to: diagnostyka i leczenie chorób narządu ruchu, punkcje, blokady, kwalifikacje do zabiegów operacyjnych (endoprotezy bioder, kolan, rekonstrukcje więzadeł kolanowych)

W nowocześnie urządzonym gabinecie odnajdziecie Państwo komfortowe warunki zarówno do przeprowadzenia masażu oraz szeroko rozumianej rehabilitacji ruchowej. Ponadto oferujemy kompleksową pomoc z zakresu fizykoterapii jak laseroterapia, krioterapia, elektroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo, ciepłolecznictwo.
Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy oraz kluby sportowe. W szczególności naszą ofertę kierujemy do tych firm, które chcą zadbać o dobrą kondycję fizyczną swoich pracowników, którzy narażeni są na szkodliwą wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej.

 

Zrób prezent bliskiej osobie

Nie masz pomysłu na prezent ? Możemy pomóc ?
Bliska Ci osoba, znajomy narzeka na bolący kręgosłup, dolegliwości stawowe, przemęczenie, stres – to masz okazję mu pomóc kupując karnet na zabiegi lub masaże. Będzie to niepowtarzalny prezent z okazji dnia matki, babci, urodzin, imienin, świąt itp. okoliczności.
Karnet , obdarowana osoba może zrealizować w dowolnym dla siebie terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub osobistym.

 

Osoby prywatne.


Brak ruchu, nadwaga, nieprawidłowa postawa, stres, upływ czasu to jedne z częstszych powodów pogarszania naszego stanu zdrowia. Jego objawami są bóle poszczególnych odcinków kręgosłupa, barków, kolan itp. Najlepszą receptą na uwolnienie się z tych przykrych dolegliwości jest zgłoszenie się do specjalistów Fizjoterapii Remaks. Oferujemy wszechstronną gamę zabiegów, które pomogą pozbyć się Państwu tych przykrych dolegliwości bólowych oraz poprawią samopoczucie i kondycję fizyczną.
Jeśli nie posiadają Państwo skierowania nasi rehabilitanci dobiorą zabiegi, odpowiednio skuteczne do stanu zdrowia oraz wieku.

Oferta dla firm.


Czy warto inwestować w zdrowie oraz dobre samopoczucie swoich pracowników ?
Oczywiście tak, bowiem pracownik zdrowy, o dobrej kondycji fizycznej i psychicznej jest w pełni zaangażowany w pracę zawodową, bezkonfliktowy, dyspozycyjny, a przede wszystkim optymistycznie nastawiony do życia.
We współczesnej cywilizacji staje się normą wielogodzinne spędzanie czasu w pozycji siedzącej, zarówno w pracy zawodowej jak i prywatnie. Dotyczy to osób na wszystkich szczeblach stanowisk biurowych. Powodując to, że coraz częściej daje o sobie znać kręgosłup, odczuwane są bóle barków, kolan, szyi , a nawet głowy. Jest to wynikiem niedostosowania naszego narządu ruchu, a zwłaszcza kręgosłupa do zbyt długich jednostajnych pozycji.
Nasza oferta ze względu na stosowanie cen promocyjnych jest pod tym względem bardzo korzystna i zdecydowanie najniższa z pośród tego typu placówek w naszym mieście i w jego okolicach.
Państwa pracownicy mogą skorzystać z naszych zabiegów w ramach funduszu socjalnego przeznaczonego na rekreację lub leczenie rehabilitacyjne – może być to także doskonała forma ich uhonorowania.

Kluby sportowe


Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz uprawianie sportu często łączy się z kontuzjami. Wynikiem tego są wielomiesięczne, a czasem trwałe wyłączenie zawodnika z uprawiania sportu. Niedostosowanie obciążeń do możliwości organizmu jest najczęstszym powodem takich stanów. Stosując regularnie zabiegi odnowy biologicznej takie jak masaże oraz zabiegi fizykoterapeutyczne możemy zmniejszyć ryzyko ich występowania.
W przypadku doznania kontuzji dajemy możliwość przeprowadzenia profesjonalnego procesu rehabilitacji w naszym gabinecie.Projekt i wykonanie strony www: DUONET